Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Zmarł radny miejski Andrzej Graf

Wyrazy głębokiego żalu i szczerego współczucia z powodu śmierci radnego Andrzeja Grafa - żonie, dzieciom, wnukowi, rodzinie i przyjaciołom składają:

Burmistrz Łomianek Małgorzata Żebrowska-Piotrak,
Przewodniczący Rady Miejskiej Adam Salwowski i miejscy radni.
 
Ś.P. Andrzej Graf w listopadzie br. skończyłby 70 lat. Urodził się w Kiełpinie i tu mieszkał przez całe swoje życie. Prywatnie był przedsiębiorcą. Od lat zaangażowany w społeczne sprawy Kiełpina. Był członkiem Rady Sołeckiej a od 2014 roku - miejskim radnym.
W Radzie Miejskiej zasiadał już drugą kadencję. Był członkiem Komisji Technicznej, Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
 
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” ks. Jan Twardowski

Krzysztof Skarbek, mieszkaniec i sołtys Kępy Kiełpińskiej żegna  radnego Andrzeja Grafa

"Drogi Andrzeju odszedłeś od nas w czasie bardzo trudnym i niebezpiecznym dla życia człowieka. W czasie, gdzie pożegnanie nie może być osobiste. Na pewno Twoja droga pożegnalna wyglądałaby zupełnie inaczej, ponieważ żyjąc od urodzenia i mieszkając w Kiełpinie zasłużyłeś sobie na duży szacunek. To okoliczne społeczeństwo wybrało Cię na Radnego już II Kadencję do Rady Miejskiej w Łomiankach. To dzięki Tobie i Burmistrzowi Dąbrowskiemu powstał bardzo nowoczesny plac zabaw w Kiełpinie. Również przyczyniłeś się do zagospodarowania przestrzennego Kiełpina, kapitalnego remontu dróg (Cienistej).

Będąc już chorym wspólnie z Panią Burmistrz Małgorzatą Żebrowską- Piotrak dokonana została transakcja zakupu terenu w Kiełpinie, który będzie służył całemu miejskiemu społeczeństwu i nie tylko. To dzięki Tobie właśnie w latach 80-tych gdzie założyłem rodzinę pomogłeś mi w organizacji i prowadzeniu gospodarstwa rolnego . To Ty byłeś wszędzie tam gdzie potrzebne było doradztwo i fachowa pomoc. Byłeś człowiekiem niezwykłym, a Twoja niezwykłość przejawiała się każdego dnia w drobnych gestach. Bardzo chętnie pomagałeś potrzebującym i udzielałeś się dla charytatywnie, krzywda innych nigdy nie była Ci obca.

Wszystko to, o czym wspomniałem sprawia, że dziś jest mi bardzo trudno pożegnać się z Tobą Andrzeju. Twoje odejście napełnia mnie żalem i smutkiem.

Żegnam Ciebie wspólnie z żoną Bożeną, z synami Czarkiem i Adasiem z rodzinami oraz Bogdanem Królakiem. Na pewno wspólnie z Bogiem będziesz czuwał i  nad nami całym społeczeństwem. Całą rodziną Skarbków składamy kondolencje dla żony Joanny, dzieci i całej rodziny. Spoczywaj w pokoju. Krzysztof Skarbek mieszkaniec i sołtys Kępy Kiełpińskiej "

Opcje strony

do góry