Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Zmiany na trasie linii 701

W związku z przebudową ulicy Wiosennej w Łomiankach, ZTM Warszawa informuje, iż na czas ww. remontu autobusy linii 701 zostaną skierowane na trasę objazdową.

[obrazek]

Zmiany na trasie linii 701


W związku z przebudową ulicy Wiosennej w Łomiankach, Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie informuje, iż na czas ww. remontu autobusy linii 701 zostaną skierowane na trasę objazdową:
METRO MŁOCINY – Kasprowicza – … – Akacjowa – Wiślana – Kampinoska – Trenów – … – Kasprowicza – METRO MŁOCINY.
Skrócenie tej linii spowodowane jest brakiem możliwości skierowania autobusów komunikacji miejskiej na jezdnię położoną wzdłuż ul. Kolejowej.

Wizja w terenie pracowników MZA oraz ZTM wykazała, iż parametry techniczne tej drogi, przy zachowaniu ruchu kołowego w obydwu kierunkach, nie spełniają wymogów bezpieczeństwa, niezbędnych do użytkowania jej przez pojazdy komunikacji miejskiej.

Informujemy ponadto, iż przy ul. Kampinoskiej w kierunku ul. Partyzantów zostaną na czas remontu uruchomione dwa przystanki: przelotowy, zlokalizowany po skręcie z ul. Wiślanej oraz krańcowy, zlokalizowany w zatoce przed skrzyżowaniem z ul. Trenów.

Wobec powyższego ZTM zwraca się z prośbą o poinformowanie mieszkańców o zaistniałej sytuacji oraz planowanych zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

komunikat: ZTM Warszawa


[obrazek]

Opcje strony

do góry