Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

"Kompetentny przedsiębiorca – konkurencyjna firma"

Projekt "Kompetentny przedsiębiorca – konkurencyjna firma" skierowany jest do osób, które są właścicielami lub zarządzają mikro/małym przedsiębiorstwem.

"Kompetentny przedsiębiorca – konkurencyjna firma"

Projekt "Kompetentny przedsiębiorca – konkurencyjna firma" to cykl szkoleń dla przedsiębiorców współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny. Projekt „Kompetentny przedsiębiorca – konkurencyjna firma” skierowany jest do osób, które są właścicielami lub zarządzają mikro/małym przedsiębiorstwem.

Cykl ośmiu szkoleń w ramach projektu skierowany jest do osób zamieszkujących lub posiadających siedzibę firmy w Gminie Łomianki.
Patronat nad projektem "Kompetentny przedsiębiorca – konkurencyjna firma" objął Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego – Jan Żychliński.

Warto podkreślić, że rozwój kwalifikacji przedsiębiorców lokalnych oraz ich firm jest nie tylko korzystny dla nich samych, ale również dla całej gminy oraz jej mieszkańców. Bogatsi w wiedzę i umiejętności przedsiębiorcy będą tworzyć nowe miejsca pracy oraz staną się bardziej konkurencyjni, zarówno na szczeblu lokalnym, jak i ogólnokrajowym.

[obrazek]

Opcje strony

do góry