Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Nowy rozkład pociągów 2012/2013

Spółka "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. uprzejmie informuje, że od dnia 9 grudnia 2012 r., wchodzi w życie nowy rozkład jazdy pociągów edycji 2012/2013. Projekt rozkładu jazdy został zamieszczony na stronie internetowej organizatora.

Nowy rozkład pociągów 2012/2013

Spółka "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. uprzejmie informuje, że od dnia 9 grudnia 2012 r., wchodzi w życie nowy rozkład jazdy pociągów edycji 2012/2013.
Projekt rozkładu jazdy został zamieszczony na stronie internetowej organizatora przewozów na obszarze województwa mazowieckiego - Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie - www.mazovia.pl.

Dostępny projekt rozkładu jazdy jest rozkładem rocznym i nie uwzględnia doraźnych/czasowych zmian, które mogą być wprowadzone przez zarządce infrastruktury, Spółkę PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. z powodu szeroko zakrojonych prac remontowo - modernizacyjnych infrastruktury kolejowej.

Informujemy jednocześnie, że każdy może wyrazić swoje opinie i uwagi o rozkładzie jazdy, przez aktywną ankietę, która znajduje się również na stronie www.mazovia.pl

[obrazek]

Opcje strony

do góry