Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Policjanci ujawnili urpawę konopi

Wszystko zaczęło się, gdy policjanci z Łomianek zauważyli idącego ulicą mężczyznę, który spożywał alkohol. Podczas interwencji funkcjonariusze ujawnili marihuanę, którą 25-latek trzymał w kieszeni. W miejscu jego zamieszkania mundurowi ujawnili uprawę 10 roślin konopi.

Policjanci ujawnili urpawę konopi

Około 0.30 w nocy policjanci z Łomianek patrolując ulice gminy zauważyli idącego ulicą mężczyznę, który spożywał alkohol. Na popełnione wykroczenie funkcjonariusze zareagowali natychmiast i podjęli interwencję. Podczas czynności mundurowi ujawnili blisko 3 gramy środków odurzających, które 25-latek trzymał w kieszeni. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana.

Policjanci zatrzymali Patryka K. Następnie kryminalni udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny. W trakcie przeszukania ujawnili kolejną porcję narkotyku oraz uprawę 10 roślin konopi. Policjanci zabezpieczyli środki odurzające oraz doniczki z roślinami. Zatrzymany 25-latek został osadzony w policyjnej celi.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił detektywom na przedstawienie Patrykowi K. zarzutów posiadania środków odurzających oraz prowadzenia uprawy. Za popełnienie tych przestępstw grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Wczoraj na wniosek komendanta prokurator zastosował wobec 25-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Opcje strony

do góry