Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Poszukujemy świadków wypadku


Poszukujemy świadków wypadku, do którego doszło 25 sierpnia br. około 1.30 w miejscowości Kopytów na drodze krajowej nr 92. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że idący poboczem mężczyzna został potrącony przez nieznany pojazd, którego kierowca nie zatrzymując się, oddalił się z miejsca wypadku.

Poszukujemy świadków wypadku, do którego doszło 25 sierpnia br. około 1.30 w miejscowości Kopytów na drodze krajowej nr 92. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że idący poboczem mężczyzna został potrącony przez nieznany pojazd, którego kierowca nie zatrzymując się, oddalił się z miejsca wypadku. Świadkowie tego zdarzenia oraz osoby mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia, proszeni są o kontakt z sierż. szt. Januszem Romaniukiem tel. (22) 604-32-67.

W niedzielę 25 sierpnia 2013 roku około 1.30 w miejscowości Kopytów na drodze krajowej nr 92 (wcześniejsza nazwa DK-2) doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że idący poboczem mężczyzna został potrącony przez nieznany pojazd, którego kierowca nie zatrzymując się, oddalił się z miejsca wypadku w kierunku Warszawy. Leżącego na poboczu mężczyznę zauważyli dopiero policjanci patrolujący rejon drogi.

Świadkowie wypadku oraz osoby mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia proszeni są o kontakt z prowadzącym sprawę sierż. szt. Januszem Romaniukiem tel. (22) 604-32-67 lub całodobowo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach tel. (22) 752-80-00.

Opcje strony

do góry