Oficjalny Serwis Informacyjny

Recykling

Harmonogram i rejony wywozu odpadów zmieszanych i segregowanych

Brak odbioru odpadów - zgłoszenie reklamacji:
tel. 22 768 62 25, e-mail: odpady@poczta.lomianki.pl

 

Każdy z mieszkańców gminy Łomianki może korzystać z bezpłatnej aplikacji mobilnej EcoHarmonogram.

Aplikacja pozwala na pobranie harmonogramów odbioru odpadów dla konkretnego adresu zamieszkania. Dzięki automatycznym powiadomieniom dzień wcześniej, nie będą Państwo musieli pamiętać, kiedy wystawić worki z odpadami ani szukać swoich terminarzy na naszej stronie, czy w biuletynie.
Więcej informacji TUTAJ.

Harmonogram odbioru odpadów segregowanych w listopadzie.

  ODPADY KOMUNALNE BIOODPADY KUCHENNE SZKŁO PAPIER PLASTIK, METAL
REJON 1 poniedziałek 14.11, 28.11 14.11, 28.11 28.11 28.11 28.11
REJON 2 wtorek 15.11, 29.11 15.11, 29.11 29.11 29.11 29.11
REJON 3 środa 02.11, 16.11, 30.11 02.11, 16.11, 30.11 02.11, 30.11 02.11, 30.11 02.11, 30.11
REJON 4 środa 02.11, 16.11, 30.11 02.11, 16.11, 30.11 02.11, 30.11 02.11, 30.11 02.11, 30.11
REJON 5 czwartek 03.11, 17.11 03.11, 17.11 03.11 03.11 03.11
REJON 6 piątek 04.11, 18.11 04.11, 18.11 04.11 04.11 04.11
REJON 7 poniedziałek 07.11, 21.11 07.11, 21.11 07.11 07.11 07.11
REJON 8 wtorek 08.11, 22.11 08.11, 22.11 08.11 08.11 08.11
REJON 9 środa 09.11, 23.11 09.11, 23.11 09.11 09.11 09.11
REJON 10 środa 09.11, 23.11 09.11, 23.11 09.11 09.11 09.11
REJON 11 czwartek 10.11, 24.11 10.11, 24.11 10.11 10.11 10.11
REJON 12 sobota, piątek 12.11, 25.11 12.11, 25.11 12.11 12.11 12.11
REJON 13 poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek 07.11, 14.11, 21.11, 28.11 07.11, 14.11, 21.11, 28.11 07.11, 14.11, 21.11, 28.11 04.11, 10.11,
18.11, 25.11
03.11, 08.11, 15.11, 22.11, 29.11

Harmonogram odbioru odpadów segregowanych w grudniu.

  ODPADY KOMUNALNE BIOODPADY KUCHENNE SZKŁO PAPIER PLASTIK, METAL
REJON 1 poniedziałek, sobota 12.12, 24.12 12.12, 24.12 24.12 24.12 24.12
REJON 2 wtorek 13.12, 27.12 13.12, 27.12 27.12 27.12 27.12
REJON 3 środa 14.12, 28.12 14.12, 28.12 28.12 28.12 28.12
REJON 4 środa 14.12, 28.12 14.12, 28.12 28.12 28.12 28.12
REJON 5 czwartek 01.12, 15.12, 29.12 01.12, 15.12, 29.12 01.12, 29.12 01.12, 29.12 01.12, 29.12
REJON 6 piątek 02.12, 16.12, 30.12 02.12, 16.12, 30.12 02.12, 30.12 02.12, 30.12 02.12, 30.12
REJON 7 poniedziałek 05.12, 19.12 05.12, 19.12 05.12 05.12 05.12
REJON 8 wtorek 06.12, 20.12 06.12, 20.12 06.12 06.12 06.12
REJON 9 środa 07.12, 21.12 07.12, 21.12 07.12 07.12 07.12
REJON 10 środa 07.12, 21.12 07.12, 21.12 07.12 07.12 07.12
REJON 11 czwartek 08.12, 22.12 08.12, 22.12 08.12 08.12 08.12
REJON 12 piątek 09.12, 23.12 09.12, 23.12 09.12 09.12 09.12
REJON 13 poniedziałek, wtorek, piątek, sobota 05.12, 12.12, 19.12, 24.12 05.12, 12.12, 19.12, 23.12 05.12, 12.12, 19.12, 24.12 02.12, 09.12,
 16.12,
23.12, 30.12
06.12, 13.12,
 20.12, 27.12

 

UWAGA! ZMIANY W REJONACH

Podział rejonów odbioru odpadów komunalnych na ulice:

Rejon 1:

Brzozowa, Długa (od ul. Wiślanej do ul. Grzybowej), Dobra, Fiołka, Francuska, Irysa, Kolejowa (nr nieparzyste od 67 do 119), Krokusa, Magnolii, Michałowicza, Modrzewiowa, Nowa, Przebiśniega, Rajska, Rzemieślnicza, Sasanki, Stara, Szpitalna (od ul. Zachodniej do ul. Kolejowej), Ułanów Jazłowieckich, Wiosenna (od ul. Zachodniej do ul. Kolejowej), Wiślana (od ul. Kampinoskiej do ul. Kolejowej), Zachodnia (od ul. Wiślanej do ul. Sierakowskiej), Zawilca, Zielona

Rejon 2:

Akacjowa, Asfaltowa, Borzobohatego (od nr 16 do ul. Długiej), Brukowa (od granic Warszawy do ul. Kolejowej), Długa (od ul. Grzybowej do ul. Brukowej), Graniczna, Grzybowa, Kalinowa, Kampinoska, Konwaliowa, Kwiatowa, Leśnych Dębów, Ludowa, Łyżwiarska, Młocińska, Narciarska, Partyzantów, Pionierów, Rataja, Równa, Sezamkowa, Słoneczna, Sportowa, Szeroka, Śliska, Świerkowa, Wąska, Wesoła, Wyboista, Żywiczna,

Rejon 3:

Agawy, Baonu Zośka, Gospodarcza, Kaktusowa, Kasztanowa, Kolejowa (od ul. Wiosennej do ul. Mokrej), Konarskiego, Krzywa, Miłosna, Mokra, Orzechowa, Palmowa, Podleśna, Przygodna, Romantyczna, Sierakowska (od ul. Warszawskiej do ul. Kolejowej), Staszica, Warszawska (od ul. Wiślanej do ul. Mokrej), Wiosenna (od ul. Kolejowej do ul. Warszawskiej), Zalotna,

Rejon 4:

1 Maja, 22 Wrześna, 3 Maja, 9 Maja, Boczna, Działkowa, Ferrytowa, Jaśminowa, Kolejowa (nr parzyste od ul Brukowej do ul. Wiosennej), Kosynierów, Kusocińskiego, Krótka, Leśna, Maciejowicka, Majowa, Malarska, Normatywna, Okrężna, Osiedlowa, Poprzeczna, Przeskok, Racławicka, Szkolna, Szpitalna (od ul. Kolejowej do ul. Warszawskiej), Warszawska (nr nieparzyste od ul. Brukowej do ul. Wiślanej), Wiślana (od ul. Kolejowej do ul. Warszawskiej)

Rejon 5:

Arciszewskiego, Baczyńskiego, Bołtucia, Bruhla, Chopina (od ul. Wiślanej do ul. Szymanowskiego), Cicha, Dębowa, Fabryczna, Jeziorna, Kiepury, Krajobrazowa (bez nr 36), Lalkowa, Lisieckiego, Lwowska, Łąkowa (od ul. Polnej do ul. Brukowej), Łużycka, Pawłowska, Pobożnego, Polna, Prochowni, Spokojna, Strumykowa, Szczytowa, Szpilmana, Topolowa, Warszawska (od ul. Brukowej do ul. Wiślanej), Wiślana (od. ul Warszawskiej do ul Brzegowej), Wyjątkowa, Zielonej Łąki

Rejon 6:

Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Chrobrego, Dąbrówki, Fredry, Gościńcowa,  Jedności Robotniczej, Kasprzaka, Kmicica, Mieszka I, Moniuszki (od ul. Rolniczej do ul. Chopina) Oleńki, Paderewskiego (od ul. Rolniczej do ul. Chopina), Parkingowa, Pilcha, Podbipięty, Powstańców Kampinosu, Powstańców Warszawy, Reja, Rolnicza 84/86 (wjazd od Wspólnej) Skrzetuskiego, Spacerowa, Szczęśliwa, Weteranów, Wiejska, Wieniawskiego, Wjazdowa, Włościańska, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Wspólna, Wyszyńskiego, Zagłoby,

Rejon 7:

6 Pułku Piechoty, Armii „Poznań” (od ul. Chopina do ul. Podwale), Azalii, Bacewicz, Bacha, Bogusławskiego, Brzegowa, Chopina (od ul. Szymanowskiego do ul. Armii Poznań), Elsnera, Gajowa, Kamińskiego, Kilara, Kościelna Droga (od ul. Wiślanej do ul. Armii „Poznań”), Krajobrazowa 36, Lawendowa, Lutosławskiego, Moniuszki (od ul. Chopina do ul. Kościelna Droga), Mozarta, Niemena, Paderewskiego (od ul. Chopina do ul. Kościelna Droga),  Podwale, Szymanowskiego, Vivaldiego,

Rejon 8:

Baśniowa, Bolka i Lolka, Brzechwy, Bukowa, Cyprysowa, Czerwonego Kapturka, Dobrej Wróżki, Jałowcowa, Jarzębinowa, Kaczki Dziwaczki, Klonowa, Kocjana, Kolejowa (nr parzyste od ul. Graniczka do ul. Witosa), Kopciuszka, Koszałka Opałka, Kota w Butach, Kownackiej, Krasnoludków, Krzyczkowskiego, Leszczynowa, Lokajskiego, Mikołajczyka, Niegodzisza, Porzeczkowa, Sienkiewicza, Truskawkowa, Waligóry, Wiązowa, Wiklinowa, Witosa, Złotej Rybki, Żołnierzy Narwiku,

Rejon 9:

Armii „Poznań” (od ul. Warszawskiej do ul. Chopina), Brzósko, Cebertowicza, Cienista, Chopina (od ul. Ogrodowej do ul. Cienistej), Dąbrowskiego, Gwiaździsta, Jesionowa, Klonowy Park, Koncertowa, Kościelna Droga (od ul. Armii „Poznań” do ul. Cienistej),  Malinowa, Morelowa, Ogrodowa, Przyrodnicza, Rolnicza (od ul. Wiślanej do ul. Kopciuszka), Warszawska (od ul. Armii Poznań do ul. Wiklinowej), Wieniawskiego 4, Willowa, Wiśniowa.

Rejon 10:

Akinsa, Asnyka, Cisowa, Kolejowa (nr nieparzyste od ul. Sierakowskiej do ul. Szymczaka), Kołłątaja, Konopnickiej, Kraszewskiego, Lotników Alianckich, Lutza, Łuże, Mickiewicza, Miła, Miodowa, Niska, Norwida, Ofiar Katynia, Pileckiego, Pogodna, Prosta, Reymonta, Rodziewiczówny, Równoległa, Sierakowska, Słowackiego, Szymczaka, Torfowa, Widokowa, Wierzbowa, Zachodnia (od ul. Sierakowskiej)

Rejon 11:

Andersena, Batorego, Biedronki, Błotna, Borówkowa, Czarodziejskiej Góry, Drewniana, Jagodowa, Kolejowa ( od ul. Wędkarskiej do ul. Poziomkowej), Królowej Marysieńki, Lipińskiego, Literacka, Mistrza i Małgorzaty, Odysei, Piękna, Podróżna, Poziomkowa, Przy Jeziorze, Rolnicza (od. ul. Kopciuszka do Pieńkowa), Sielanki, Strzelecka, Środkowa, Turystyczna, Wakacyjna, Wędkarska, Wędrowców, Władcy Pierścieni, Wrzosowa, Zaciszna, Zagórze.

Rejon 12:

11 Listopada, Aleja Lip, Borzobohatego (od ul. Dolnej do nr 11),  Brukowa (od ul. Kolejowej do wału), Czarnieckiego, Dolna, Glinianki, Górna, Jodłowa, Kamienista, Kolejowa (nr nieparzyste od 1 do 67), Kościuszki, Łąkowa (od ul. Brukowej do ul. Olszynowej), Mała, Olszynowa, Orzeszkowej, Osikowa, Pancerz, Parkowa, Piaskowa, Poniatowskiego, Przechodnia, Przelotowa, Przełajowa, Przyłuskiego, Sobieskiego, Sosnowa, Starej Cegielni, Staromiejska, Stary Tor, Ślepa, Warszawska (nr parzyste od 12 do 80), Wólczyńska, Wydawnicza, Wydmowa, Zaułek, Żwirowa 

Rejon 13:

Zabudowa wielorodzinna

 

 

 

Opcje strony

do góry