Oficjalny Serwis Informacyjny

Recykling

Harmonogram i rejony wywozu odpadów zmieszanych, segregowanych i zielonych

Uprzejmie prosimy o wystawianie worków przed posesję i z altan do godz. 07:00.
Informujemy, że odbieramy odpady zielone zgromadzone w workach. Drobne gałęzie należy związać i wystawić przed posesję lub prosimy o ich pocięcie i włożenie do worków.
Worki z ziemią i odpadami innymi niż „zielone” (np. doniczki, wióry) nie będą odbierane.

Reklamacje należy zgłaszać w terminie do 5 dni od planowanego terminu określonego w harmonogramie pod nr tel.: 22 768 62 25 lub na adres e-mail: odpady@poczta.lomianki.pl

 

 

Każdy z mieszkańców gminy Łomianki może korzystać z bezpłatnej aplikacji mobilnej EcoHarmonogram.

Aplikacja pozwala na pobranie harmonogramów odbioru odpadów dla konkretnego adresu zamieszkania. Dzięki automatycznym powiadomieniom dzień wcześniej, nie będą Państwo musieli pamiętać, kiedy wystawić worki z odpadami ani szukać swoich terminarzy na naszej stronie, czy w biuletynie.
Więcej informacji TUTAJ.

Harmonogram odbioru odpadów segregowanych w lutym.

  ODPADY KOMUNALNE BIOODPADY KUCHENNE PAPIER PLASTIK, METAL SZKŁO
REJON 1  5.02, 19.02 5.02, 19.02 19.02 19.02 19.02
REJON 2  6.02, 20.02 6.02, 20.02 20.02 20.02 20.02
REJON 3  7.02, 21.02 7.02, 21.02 21.02 21.02 21.02
REJON 4  7.02, 21.02 7.02, 21.02 21.02 21.02 21.02
REJON 5  8.02, 22.02 8.02, 22.02 22.02 22.02 22.02
REJON 6  9.02, 23.02 9.02, 23.02 23.02 23.02 23.02
REJON 7  12.02, 26.02 12.02, 26.02 26.02 26.02 26.02
REJON 8  13.02, 27.02 13.02, 27.02 27.02 27.02 27.02
REJON 9 14.02, 28.02 14.02, 28.02 28.02 28.02 28.02
REJON 10  14.02, 28.02 14.02, 28.02 28.02 28.02 28.02
REJON 11  1.02, 15.02, 29.02 1.02, 15.02, 29.02 1.02, 29.02 1.02, 29.02 1.02, 29.02
REJON 12  2.02, 16.02 2.02, 16.02 2.02 2.02 2.02
REJON 13  5.02, 12.02, 19.02, 26.02 5.02, 12.02, 19.02, 26.02 2.02, 9.02, 16.02, 23.02 6.02, 13.02, 20.02, 27.02 5.02, 12.02, 19.02, 26.02

 

Harmonogram odbioru odpadów segregowanych w marcu.

  ODPADY KOMUNALNE BIOODPADY KUCHENNE PAPIER PLASTIK, METAL SZKŁO ODPADY ZIELONE
REJON 1  4.03, 18.03, 30.03 4.03, 18.03, 30.03 18.03 18.03 18.03 11.03, 25.03
REJON 2  5.03, 19.03 5.03, 19.03 19.03 19.03 19.03 12.03, 26.03
REJON 3  6.03, 20.03 6.03, 20.03 20.03 20.03 20.03 13.03, 27.03
REJON 4  6.03, 20.03 6.03, 20.03 20.03 20.03 20.03 13.03, 27.03
REJON 5  7.03, 21.03 7.03, 21.03 21.03 21.03 21.03 14.03, 28.03
REJON 6  8.03, 22.03 8.03, 22.03 22.03 22.03 22.03 1.03, 15.03, 29.03
REJON 7  11.03, 25.03 11.03, 25.03 25.03 25.03 25.03 4.03, 18.03, 30.03
REJON 8  12.03, 26.03 12.03, 26.03 26.03 26.03 26.03 5.03, 19.03
REJON 9 13.03, 27.03 13.03, 27.03 27.03 27.03 27.03 6.03, 20.03
REJON 10  13.03, 27.03 13.03, 27.03 27.03 27.03 27.03 6.03, 20.03
REJON 11  14.03, 28.03 14.03, 28.03 28.03 28.03 28.03 7.03, 21.03
REJON 12  1.03, 15.03, 29.03 1.03, 15.03, 29.03 1.03, 29.03 1.03, 29.03 1.03, 29.03 8.03, 22.03
REJON 13  4.03, 11.03, 18.03, 25.03, 30.03 4.03, 11.03, 18.03, 25.03, 30.03 1.03, 8.03, 15.03, 22.03, 29.03 5.03, 12.03, 19.03, 26.03 4.03, 11.03, 18.03, 25.03, 30.03 7.03, 14.03, 21.03, 28.03

11 marca: odbiór odpadów wielkogabarytowych (mebli) z zabudowy wielorodzinnej.

UWAGA! ZMIANY W REJONACH

Informujemy, że od 1 stycznia 2024 r. nastąpiła zmiana w Rejonie 7 - przeniesiono nw. ulice:

do Rejonu 3 - al. Chopina (od ul. Szymanowskiego do ul. Armii "Poznań")

do Rejonu 4 - ul. Bacewicz, ul. Bogusławskiego, ul. Elsnera, ul. Moniuszki (od ul. Chopina do ul. Kościelna Droga), ul. Niemena, ul. Paderewskiego (od ul. Chopina do ul. Kościelna Droga), ul. Szymanowskiego, ul. Vivaldiego

Podział rejonów odbioru odpadów komunalnych na ulice:

Rejon 1:

Brzozowa, Długa (od ul. Wiślanej do ul. Grzybowej), Dobra, Fiołka, Francuska, Irysa, Kolejowa (nr nieparzyste od 67 do 119), Krokusa, Magnolii, Michałowicza, Modrzewiowa, Nowa, Przebiśniega, Rajska, Rzemieślnicza, Sasanki, Stara, Szpitalna (od ul. Zachodniej do ul. Kolejowej), Ułanów Jazłowieckich, Wiosenna (od ul. Zachodniej do ul. Kolejowej), Wiślana (od ul. Kampinoskiej do ul. Kolejowej), Zachodnia (od ul. Wiślanej do ul. Sierakowskiej), Zawilca, Zielona

Rejon 2:

Akacjowa, Asfaltowa, Borzobohatego (od nr 16 do ul. Długiej), Brukowa (od granic Warszawy do ul. Kolejowej), Długa (od ul. Grzybowej do ul. Brukowej), Graniczna, Grzybowa, Kalinowa, Kampinoska, Konwaliowa, Kwiatowa, Leśnych Dębów, Ludowa, Łyżwiarska, Młocińska, Narciarska, Partyzantów, Pionierów, Rataja, Równa, Sezamkowa, Słoneczna, Sportowa, Szeroka, Śliska, Świerkowa, Wąska, Wesoła, Wyboista, Żywiczna,

Rejon 3:

Agawy, Baonu Zośka, al. Chopina (od ul. Szymanowskiego do ul. Armii "Poznań"), Gospodarcza, Kaktusowa, Kasztanowa, Kolejowa (od ul. Wiosennej do ul. Mokrej), Konarskiego, Krzywa, Miłosna, Mokra, Orzechowa, Palmowa, Podleśna, Przygodna, Romantyczna, Sierakowska (od ul. Warszawskiej do ul. Kolejowej), Staszica, Warszawska (od ul. Wiślanej do ul. Mokrej), Wiosenna (od ul. Kolejowej do ul. Warszawskiej), Zalotna,

Rejon 4:

1 Maja, 22 Wrześna, 3 Maja, 9 Maja, Bacewicz, Boczna, Bogusławskiego, Działkowa, Elsnera, Ferrytowa, Jaśminowa, Kolejowa (nr parzyste od ul Brukowej do ul. Wiosennej), Kosynierów, Kusocińskiego, Krótka, Leśna, Maciejowicka, Majowa, Malarska, Moniuszki (od ul. Chopina do ul. Kościelna Droga), Niemena, Normatywna, Okrężna, Osiedlowa, Paderewskiego (od ul. Chopina do ul. Kościelna Droga), Poprzeczna, Przeskok, Racławicka, Szymanowskiego, Szkolna, Szpitalna (od ul. Kolejowej do ul. Warszawskiej), Vivaldiego, Warszawska (nr nieparzyste od ul. Brukowej do ul. Wiślanej), Wiślana (od ul. Kolejowej do ul. Warszawskiej)

Rejon 5:

Arciszewskiego, Baczyńskiego, Bołtucia, Bruhla, Chopina (od ul. Wiślanej do ul. Szymanowskiego), Cicha, Dębowa, Fabryczna, Jeziorna, Kiepury, Krajobrazowa (bez nr 36), Lalkowa, Lisieckiego, Lwowska, Łąkowa (od ul. Polnej do ul. Brukowej), Łużycka, Pawłowska, Pobożnego, Polna, Prochowni, Spokojna, Strumykowa, Szczytowa, Szpilmana, Topolowa, Warszawska (od ul. Brukowej do ul. Wiślanej), Wiślana (od. ul Warszawskiej do ul Brzegowej), Wyjątkowa, Zielonej Łąki

Rejon 6:

Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Chrobrego, Dąbrówki, Fredry, Gościńcowa,  Jedności Robotniczej, Kasprzaka, Kmicica, Mieszka I, Moniuszki (od ul. Rolniczej do al. Chopina) Oleńki, Paderewskiego (od ul. Rolniczej do al. Chopina), Parkingowa, Pilcha, Podbipięty, Powstańców Kampinosu, Powstańców Warszawy, Reja, Rolnicza 84/86 (wjazd od Wspólnej), 84A i 84B, 86B-E, Skrzetuskiego, Spacerowa, Szczęśliwa, Weteranów, Wiejska, Wieniawskiego, Wjazdowa, Włościańska, Wojska Polskiego, Wołodyjowskiego, Wspólna, Wyszyńskiego, Zagłoby,    

Rejon 7:

6 Pułku Piechoty, Armii „Poznań” (od al. Chopina do ul. Podwale), Azalii, Bacha, Bogdańskiego, Brzegowa, Chabrowa, Czerwonych Maków, Gajowa, Kamińskiego, Kilara, Kościelna Droga (od ul. Wiślanej do ul. Armii „Poznań”), Krajobrazowa 36, Lawendowa, Lutosławskiego, Łanowa, Mozarta,  Podwale, Różana, Rumiankowa,  Tulipanowa,

Rejon 8:

Baśniowa, Bolka i Lolka, Brzechwy, Bukowa, Cyprysowa, Czerwonego Kapturka, Dobrej Wróżki, Jałowcowa, Jarzębinowa, Kaczki Dziwaczki, Klonowa, Kocjana, Kolejowa (nr parzyste od ul. Graniczka do ul. Witosa), Kopciuszka, Koszałka Opałka, Kota w Butach, Kownackiej, Krasnoludków, Krzyczkowskiego, Leszczynowa, Lokajskiego, Mikołajczyka, Niegodzisza, Porzeczkowa, Sienkiewicza, Truskawkowa, Waligóry, Wiązowa, Wiklinowa, Witosa, Złotej Rybki, Żołnierzy Narwiku,

Rejon 9:

Armii „Poznań” (od ul. Warszawskiej do al. Chopina), Brzósko, Cebertowicza, Cienista, Chopina (od ul. Ogrodowej do ul. Cienistej), Dąbrowskiego, Drogi Mlecznej, Gwiaździsta, Jesionowa, Klonowy Park, Koncertowa, Kościelna Droga (od ul. Armii „Poznań” do ul. Cienistej),  Malinowa, Morelowa, Ogrodowa, Przyrodnicza, Rolnicza (od ul. Wiślanej do ul. Kopciuszka), Rolnicza 84 i 86, Warszawska (od ul. Armii „Poznań” do ul. Wiklinowej), Wieniawskiego 4, Willowa, Wiśniowa.

Rejon 10:

Akinsa, Asnyka, Cisowa, Kolejowa (nr nieparzyste od ul. Sierakowskiej do ul. Szymczaka), Kołłątaja, Konopnickiej, Kraszewskiego, Lotników Alianckich, Lutza, Łuże, Mickiewicza, Miła, Miodowa, Niska, Norwida, Ofiar Katynia, Pileckiego, Pogodna, Prosta, Reymonta, Rodziewiczówny, Równoległa, Sierakowska, Słowackiego, Szymczaka, Torfowa, Wierzbowa, Zachodnia (od ul. Sierakowskiej)

Rejon 11:

Andersena, Batorego, Biedronki, Błotna, Borówkowa, Czarodziejskiej Góry, Drewniana, Jagodowa, Kolejowa (od ul. Wędkarskiej do ul. Poziomkowej), Królowej Marysieńki, Lipińskiego, Literacka, Mistrza i Małgorzaty, Odysei, Piękna, Podróżna, Poziomkowa, Przy Jeziorze, Rolnicza (od. ul. Kopciuszka do Pieńkowa), Sielanki, Strzelecka, Środkowa, Turystyczna, Wakacyjna, Wędkarska, Wędrowców, Władcy Pierścieni, Wrzosowa, Zaciszna, Zagórze,

Rejon 12:

11 Listopada, Aleja Lip, Borzobohatego (od ul. Dolnej do nr 11),  Brukowa (od ul. Kolejowej do wału), Czarnieckiego, Dolna, Glinianki, Górna, Jodłowa, Kamienista, Kolejowa (nr nieparzyste od 1 do 67), Kościuszki, Łąkowa (od ul. Brukowej do ul. Olszynowej), Mała, Olszynowa, Orzeszkowej, Osikowa, Pancerz, Parkowa, Piaskowa, Poniatowskiego, Przechodnia, Przelotowa, Przełajowa, Przyłuskiego, Sobieskiego, Sosnowa, Starej Cegielni, Staromiejska, Stary Tor, Ślepa, Warszawska (nr parzyste od 12 do 80), Wólczyńska, Wydawnicza, Wydmowa, Zaułek, Żwirowa 

Rejon 13:

Zabudowa wielorodzinna

 

Opcje strony

do góry