Urząd Miejski w Łomiankach

https://www.lomianki.pl/pl/kalendarium-wydarzen/17388,Krzysztof-Kiljanski-amp-Jan-Zeyland-koncert-z-cyklu-KLUB-MUZYCZNE-LOMIANKI.html
24.05.2024, 03:38

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Krzysztof Kiljański & Jan Zeyland - koncert z cyklu KLUB - MUZYCZNE ŁOMIANKI

Centrum Kultury

09.03.2024 18:00

Dla dzieci: Nie

Bilety: Tak

Organizator:
Stowarzyszenie Pozytywnych Zmian

Z okazji Dnia Kobiet Łomianki odwiedzi jeden z najbardziej charakterystycznych głosów na polskim rynku muzycznym. Krzysztof Kiljański, wokalista jazzowy o niskiej, niespotykanej barwie głosu, zdobywca nagrody Fryderyka, spektakularnie zadebiutował w 2005 r. płytą „In The Room”, a jego duet z Kayah „Prócz ciebie nic” do dziś ma swoje stałe miejsce na antenach radiowych i w czułej pamięci słuchaczy. Jego niezaprzeczalne atuty to niezwykła muzykalność, wrażliwość artystyczna, ciekawa osobowość i pełne emocji utwory. Jego muzyka to nastrojowa mieszanka jazzu oraz popu.

Odbiór bezpłatnych wejściówek w Wydziale Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Łomiankach, ul. Staszica 2, od 19 lutego od godz. 16.30 do 19.30, w kolejnych dniach w godz. pracy UM. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie wejściówki na jeden koncert. W pierwszym dniu wydawania wejściówek mogą je otrzymać wyłącznie posiadacze Łomiankowskiej Karty Mieszkańca.

Jak dołączyć do programu Łomiankowska Karta Mieszkańca:

https://karta.lomianki.pl/karta-mieszkanca

Zadanie finansowane ze środków ŁMP 2024.

Współorganizator: Urząd Miejski w Łomiankach, Centrum Kultury w Łomiankach

Opcje strony