Oficjalny Serwis Informacyjny

Łomianki Górne

Wybory do jednostek pomocniczych 2019

Iwona Kamińska-Bajek - przewodnicząca osiedla Łomianki Górne

Jestem psychologiem zarządzania biznesem, metodykiem nauczania, egzaminatorem ESL. Od 2013 r. pracuję w Zarządzie Osiedla, usprawniając komunikację z mieszkańcami. Złożyłam profil Łomianek Górnych na portalu FB, prowadzę e-mailowy newsletter.
Uważam, że tylko w zintegrowanym środowisku możliwy jest jego stabilny rozwój i że można to osiągnąć bez względu na zróżnicowania polityczne czy światopoglądowe. W Łomiankach jest mnóstwo ludzi o niezwykłych zamiłowaniach.

Wraz z nowymi członkami Rady Osiedla oprócz zajmowania się infrastrukturą, chcielibyśmy rozwijać sąsiedzkie inicjatywy oraz popularyzować lokalne grupy i kluby. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi Osiedlami i Sołectwami, aby pośredniczyć w wymianie informacji i doświadczeń oraz działać na rzecz integracji łomiankowskiej społeczności. Poznając się, stworzymy silniejsze, bezpieczniejsze -i szczęśliwsze Łomianki.

Zarząd osiedla Łomianki Górne e-mail: gorne@poczta.lomianki.pl

  •  przewodnicząca zarządu osiedla - Iwona Kamińska-Bajek -ul. Podleśna 13, tel. 515-136-216, e-mail: lomiankigorne@onet.pl; i.m.bajek@vp.pl

Członkowie zarządu:

  • Anna Klaudia Zdyb, ul. Palmowa 11, tel. 575-720-803, e-mail: klaudia308@interia.pl, 
  • Dariusz Kniołekul. Baonu Zośka 13, tel. 501-776-637, e-mail: darek.kniolek@gmail.com, 
  • Marcin Jakub Kolwas, tel. 606-518-155, e-mail: mjkol@poczta.onet.pl

Wybierz Strony

  • 1
  • 2

Opcje strony

do góry